Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження із записом: способи зберігання інформації

Категорії

Завдяки новим технологіям та розширеної функціональності пристроїв сучасних систем відеоспостереження, можна побудувати практично будь-яку систему безпеки з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкту, що охороняється, специфіки спостереження, зберігання і передачі інформації, а також цінової політики моделей і обладнання.

Практично кожна модель сучасних відеокамер спостереження передбачає можливості створення архівів відеоінформації на тому чи іншому пристрої.

Отже, основні способи зберігання відеопотоків з аналогових і цифрових камер:

1. Запис інформації безпосередньо на комп'ютер

Даний спосіб можливий при наявності спеціального програмного забезпечення. Комплектація деяких моделей камер включає в себе таке ПО, але виробники не виключають можливість окремого його придбання, з метою комплектації більш бюджетних або застарілих моделей. Принцип роботи полягає у фіксуванні сигналу з пристрою спостереження на ПК (ноутбук, сервер, інше) в режимі безперервного відеопотоку. За допомогою спеціальної програми цю інформацію можна зберегти, переглядати і редагувати надалі.

Так, для аналогових пристроїв запис архівація можлива за допомогою плати відеозахоплення (видеоввода), яка встановлюється безпосередньо в ПК або на цифровий реєстратор (таким чином для зберігання відеопотоку буде потрібно окреме додаткове обладнання).

Цифрові камери в даному способі найбільш сучасні і адаптовані під пряме підключення до ПК, однак, в тому і в іншому випадку пишуть обладнанням відеокамери виступати не будуть . IP камери мають можливість працювати з ПО, яке входить в комплектацію, а також багато моделей мають власний web-клієнт (встановлюється безпосередньо з камери при первинному підключенні до ПК).

Недоліком цього способу зберігання відеоінформації, можна вважати необхідність постійного зв'язку оператора спостереження з ПК, що значно зменшує відстань спостереження за об'єктом.

2. Запис відеопотоку на IP відеореєстратор

Відеореєстратори - це обладнання, яке спеціально призначене для розширення функціональності пристроїв спостереження, створення якісних архівів і доступу до редагування інформації. При використанні реєстратора окреме ПЗ не потрібно.

3. Запис інформації на вбудовану карту пам'яті відеокамери (при наявності такої функції), або на окрему карту пам'яті

При зберіганні інформації даними способом відеокамера працює повністю автономно, без підключення до реєстратора або ПК. Даний спосіб підключення характерний для цифрових моделей, формування архівів визначається:

  • можливістю обсягу карти;
  • швидкістю відеопотоку, яка обумовлена ​​здатністю, способом архівації, кількістю кадрів в секунду, наявністю функцій датчиків, інше.

Як правило, пристрої даного типу підтримують SD карти пам'яті, об'ємом від 8 до 64 Гб. Фіксація відео відбувається у форматі, який забезпечує до семи діб роботи на карту ємністю в 32 Гб. Зручність даного способу полягає в можливості отримання (або заміни) карти пам'яті в будь-який момент і перегляду відео на будь-якому іншому пристрої.

Камери спостереження з можливістю запису на флеш-накопичувачі, також можна віднести до цього способу формування відеоархівів. Єдине, якщо карта пам'яті розташовується в корпусі камери, то флеш-накопичувач під'єднується через USB - роз'єм (як правило, за допомогою гнучкого дроту).

По суті спосіб зберігання інформації за допомогою флеш-накопичувача практично ідентичний з можливостями пристроїв зі слотом для SD карти. Головними і несуттєвими відмінностями можна вважати:

  • гранично можливий обсяг пам'яті;
  • тип роз'єму підключення.


До недоліку цього способу слід віднести циклічність записи (записуючи відеопотік, при нестачі обсягу карти пам'яті, пристрій автоматично перезаписує початок відео). Для економного використання накопичувачів інформації можна оснастити систему датчиком руху.

4. Хмарний запис

В цьому випадку мова йде про цифрових моделях відеокамер, які за допомогою відповідних налаштувань здатні створювати архіви відеопотоку на спеціальних ресурсах в мережі Інтернет. Можливості таких хмарних архівів досить широкі, доступ до них забезпечується безпосередньо за допомогою особистого пристрої оператора спостереження (смартфона, планшета), а також слід зазначити широкі можливості і великі обсяги зберігання такої інформації. Доступ до інформаційного потоку обмежений конфіденційними налаштуваннями оператора, а також не прив'язує оператора спостереження до місця розташування об'єкта спостереження.

Таким чином, можна зробити висновок, що всі ці способи зберігання інформації мають свої переваги і деякі недоліки. Значною мірою способи архівації може відрізняти безпосередньо індивідуальні особливості об'єкту, що охороняється, розташування, і інші показники. Грамотні консультанти здатні визначити найбільш оптимальні варіанти формування якісних відеорахівов при найменших витратах.


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину