Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Відеоспостереження на дачі

Категорії

Дача - це додаткова зона комфорту, де можна чудово провести відпустку або звичайні вихідні, відпочити від міської суєти і насолодитися красою природи, тому кожен намагається всіляко забезпечити свій заміський будиночок усіма необхідними зручностями.

На жаль, статистика така, що саме заміські будиночки потрапляють в зону найбільшого ризику від посягання квартирних злодіїв, або від різних непередбачених ситуацій (потоп, пожежа, витік газу, інше), пов'язано це з тим, що більшу частину часу дачні будиночки залишаються без пильної уваги своїх господарів.

Безумовно, іноді від різного роду посягань на дачні володіння виручає наявність фізичної охорони, але в більшості випадків це відноситься до приватних дачним кооперативам і то далеко не до всіх. Яким же чином можна забезпечити збереження свого майна, під час відсутності господарів?

В даний час досить поширеним способом забезпечення якісної охорони є обладнання самого будинку і прилеглої території системою відеоспостереження. Перевага даного виду охорони полягає в систематичному або режимному відеоспостереження за об'єктом, а також негайне оповіщення оператора спостереження при спрацюванні певних датчиків.

Звичайно ж, при наявності фізичної охорони можливо обладнати свій дачну ділянку аналоговим типом спостереження, заздалегідь припускаючи, що охорона пильно стежить за всіма камерами, що дає їй можливість і час вжити відповідних заходів, а також оповістити поліцію.

В разі, якщо дачний ділянка не відноситься до дачного кооперативу і господар змушений самостійно виступати оператором спостереження & ndash; доцільним буде обладнання території і приміщення системою хмарного типу. Таким чином власник може самостійно в будь-який час і в будь-якому місці контролювати ситуацію, за допомогою планшета, смартфона, або ноутбука, що відбувається в його володінні, для цього лише достатньо мати підключення до мережі Інтернет.

Основні моменти на які слід звернути увагу при виборі відеообладнання для дачної ділянки:

  • У залежності від необхідності обрати відповідну ступінь захисту відеокамер (наприклад, від впливу вологи). Слід зазначити, що зовнішні камери зазвичай обладнуються спеціальним кожухом, для запобігання від впливу агресивного навколишнього середовища і вандалізму.
  • Для якісної і повноцінної роботи системи відеоспостереження, слід вибирати моделі камер з певним діапазоном робочих температур.
  • У залежності від розташування обладнання і освітленості території слід враховувати світлочутливість моделей. При цьому, успішно зарекомендували себе пристрої з ІК-підсвічуванням, які якісно справляються зі своєю функцією навіть в умовах повної темряви.
  • Фахівці також рекомендують звертати увагу на моделі відеокамер з високою роздільною здатністю, які мають значну перевагу перед аналогами з низьким дозволом.
  • При виборі системи спостереження аналогового типу, необхідно враховувати, що для повноцінної передачі сигналу потрібно придбати антенний екранований кабель, а для харчування - мідний з перетином 0,5-0,75 мм ( обидва кабелі можуть продаватися як окремо, так і під однією оболонкою як єдиного елемента). При монтажі пристроїв важливо подбати про максимальне обмеження доступу до кабельних з'єднань. Для IP відеоспостереження буде потрібно на дачі забезпечення доступу до мережі Інтернет.
  • Наявність відеореєстратора в системі безпеки. З огляду на, що дача зазвичай розташовується досить далеко від місця перебування господаря, наявність реєстратора буде дуже ефективно в разі фіксування осіб небажаних гостей, або для перегляду відеоархіву за певний проміжок часу. В даному випадку різноманітність виробників і характеристик дозволяють величезний діапазон можливостей і цінової політики.
  • Нарешті, потрібно відзначити, що використання GSM камер (робота яких не вимагає наявність стаціонарного телефону і електрики), забезпечують якісну і стабільну роботу від батарейок, які все ж періодично доведеться замінювати. < / li>
  • Розглянути варіант комплексної системи безпеки, яка може включати в себе - камери відеоспостереження, охоронну сигналізацію, відеодомофон, пожежне сповіщення, інші необхідні датчики, при цьому їх спрацювання сприяє своєчасному оповіщення оператора спостереження.

Отже, для правильної і коректної роботи важливо враховувати всі перераховані вище параметри, а також слід звернути увагу на правильне місце розташування відеокамер. Монтаж бажано здійснювати таким чином, щоб огляд камери охоплював максимально можливу площу або розмір периметра.

Так само, в разі якщо IP відеообладнання працює нестабільно в зв'язку з недостатнім рівнем сигналу, що дуже часто буває на заміських дачах, доцільно застосувати підсилювач GSM сигналу, який значно поліпшить показники зв'язку.

Дачні будиночки - це найбільш вразливе майно, з огляду на постійну відсутність господарів, тому правильно обладнавши її якісною системою безпеки, Ви забезпечуєте збереження своєї власності і постійний контроль за нею.

 

Проектування і монтаж відеоспостереження в Харківській області


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину