Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Камери зовнішнього спостереження: як вибрати

Категорії

Камери зовнішнього спостереження

Важливе питання для всіх, хто хоче організувати ефективну систему спостереження за будь-яким об'єктом (паркуванням, прибудинковою територією і т.д.) - як вибрати камеру відеоспостереження для вулиці.

Від вибору, які відеокамери краще купити, залежить надійність і функціональність всієї системи спостереження. Давайте розглянемо важливі моменти, про які корисно знати, щоб вибрати кращу камеру зовнішнього відеоспостереження.

Температурний режим

Камери зовнішнього спостереження повинні відповідати передбачуваним умовам експлуатації, а саме & mdash; зберігати працездатність при різних температурах навколишнього середовища. Так є моделі розраховані на мороз до - 50С і на спеку до +50С, є моделі працюють в діапазоні -30С + 50С.

В умовах України морози, хоч і рідко, але перевищують позначку -30С, тому потрібно відповідально поставитися до визначення цього параметра, щоб завдання як вибрати камеру відеоспостереження для вулиці була вирішена правильно.

Захищеність

Вибрати кращу відеокамеру для вулиці просто, якщо знати, на що звернути увагу при покупці. Одним з важливих параметрів є захищеність пристрою від зовнішнього втручання.

У продажу є звичайні і вандалозахищені камери зовнішнього відеоспостереження, як вибрати кращу & mdash; підкажуть фахівці.

Антивандальні апарати потрібно купувати, якщо є загроза, що в їх роботу можуть втрутитися сторонні особи. Наприклад, розбити пристрій, змінити кут повороту тощо.

Якщо камери зовнішнього відеоспостереження встановлюються на території, що охороняється, коли загроза пошкодження зведена до мінімуму, то можна купити апарати без антивандального захисту, наприклад для установки на території автопарковки, відкритого складу тощо.

Кольори

Чорно-білі або кольорові & mdash; ще один параметр, що впливає на вирішення питання як вибрати камеру зовнішнього відеоспостереження для вулиці.

У продажу є чорно-білі апарати і кольорові: звичайні і з режимом день-ніч.

Чорно-білі моделі дають кращу картинку при поганій видимості, але не дають інформацію про колір.

Кольорові камери при відмінному кольоровому зображенні в умовах гарної освітленості, в темряві бачать погано, тому підходять для експлуатації на тих об'єктах, де організовано цілодобове освітлення.

Відеокамери день-ніч при хорошій освітленості працюють в кольоровому режимі, а при низької інтенсивності освітлення переключаються в режим ніч і дають чорно-біле зображення.

Практично з усіма видами відеокамер можна використовувати інфрачервону підсвітку, що дозволяє моніторити ситуацію на відстані до 15 метрів в повній темряві. Купуючи кольорові апарати, слід уточнити, чи можна до них підключати блок з ВП. Тепер ви знаєте, яка краща відеокамера & mdash; це пристрій, що дає максимум інформації при будь-якому освітленні.

Об'єктив

Є моделі зі звичайним об'єктивом і з АРД-об'єктивом, яка краща відеокамера потрібно вирішувати, виходячи з умов експлуатації.

Однак фахівці схиляються до того, що АРД-модель & mdash; найкраща, так як регулювання діафрагми дозволяє отримувати точне і чітке зображення при будь-якому освітленні, навіть якщо сонячні промені потрапляють прямо в об'єктив. Ціна моделі з АРД-об'єктивом трохи вище.

Відстань

Як вибрати камеру відеоспостереження для вулиці стане простим завданням, якщо ви знаєте відстань між відеокамерою і пунктом спостереження.

Без підсилювачів кольоровий відеосигнал по коаксіальному кабелю може передаватися на відстань до 300м, а чорно-біле & mdash; до 500м. Якщо спостережний пункт знаходиться далі, то слід купувати пристрої з вбудованими передавачами або ж оснащувати систему підсилювачами відеосигналу.

Отже, тепер ви знаєте, на що звернути увагу, якщо перед вами стоїть питання, як вибрати камери зовнішнього відеоспостереження. Визначившись з цими моментами, телефонуйте нашим фахівцям, щоб вибрати кращу відеокамеру.

 

Камери зовнішнього спостереження за найвигіднішими цінами в Україні


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину