Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Як вибрати жорсткий диск для відеоспостереження

Категорії

Одним з найбільш важливих елементів повноцінної системи відеоспостереження є жорсткий диск відеореєстратора для запису інформації. У зв'язку з тим, що моніторинг і запис необхідно здійснювати безперервно, то відеосистема повинна бути обладнана оптимальним і надійним накопичувачем реєстратора з наявністю наступних характеристик:

 • безперервного графіка роботи (24-7-365);
 • Підтримка потокового відео з великим числом відеокамер;
 • функціонального взаємодії в багатодискових відеосистемах;
 • Стабільністю до ротаційної вібрації;
 • Підтримка RAID;
 • Сучасна система управління і харчування.

Безумовно, характеристики комп'ютерів користувачів не відповідають вимогам повноцінної системи спостереження, тому що накопичувачі звичайного ПК не здатні витримувати безперервні обсяги навантажень, або підтримувати запис з безлічі відеокамер. Вінчестер звичайного комп'ютера орієнтований послідовно на запис, а потім на відтворення, одночасне здійснення операцій може призвести до небажаної втрати відеоданих.

Сучасні виробники відомих компаній, що забезпечують надійну роботу систем спостереження пропонують величезний асортимент моделей спеціалізованих жорстких дисків з урахуванням їх індивідуальних особливостей об'єктів.

Основні вимоги до накопичувачів:

 • Надійність;
 • Стабільність;
 • Масштабування;
 • Оптимальний фізичний обсяг.

Більшість моделей мають стандартизованими характеристиками: 320ГБ, 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ, інші. Зазвичай, в реальних умовах, більшість систем відеоспостереження працюють в порядку автоматично програмованого фіксування (наприклад, тільки в нічний період), тому функціонал високоякісних накопичувачів відеоспостереження здатні зберігати відеоінформацію навіть трирічної давності.

Для порівняння функціональності жорстких дисків сучасних відеосистем, розглянемо моделі найбільш популярних виробників, які орієнтовані на один споживчий ринок і є основними конкурентами в цій сфері - Western Digital Purple і Seagate Surveillance HDD - і на їх прикладі позначити важливі аспекти при виборі накопичувача.

Компанія Seagate виробляє пристрої (диски-накопичувачі) для збереження інформації більше 10 років, за цей період було представлено 7 поколінь пристроїв . Жорсткі диски для систем спостереження SeagateSurveilliance HDD ємністю від 1 до 6 ТБ відрізняються високою надійністю, здатні забезпечувати запис даних в досить високому дозволі з декількох відеокамер (до 64), а також максимально оптимізовані до значних навантажень і роботи в алгоритмі постійної фіксації якісного відеопотоку. < / p>

Накопичувачі даної компанії мають ряд безперечних перевага перед аналогами:

 • Технологія Seagate Acu Trac, здатна забезпечити безперебійну роботу;
 • Енергозберігаючий ефект, що забезпечує функція уповільненої звернення диска;
 • Висока безпека передачі інформації;
 • Висока роздільна здатність зображення.

Компанія Western Digital випускає накопичувачі Purple, які виробляються за технологією Silk Stream, в той же час програма ATA Streaming Command Set підтримує передачу до 32 одночасних відеопотоків і камер. Виробник пропонує споживачеві моделі найрізноманітніших функціоналом і характеристиками, при цьому вони відрізняються тривалістю доступу, швидкістю потоку, інтерфейсом, кількістю кошиків для дисків, чисельністю відеокамер, каналів.

При побудові ергономічною і надійної системи відеоспостереження не рекомендується використання більше 8 дисків, при цьому вони незмінно повинні розташовуватися в масиві. Технологія Rotary Acceleration Feed Forward (RAFF) здатна в більшій мірі знизити деструктивну дію вібрації від розташованих близько накопичувачів. У великих системах відеоспостереження, де експлуатується понад десять жорстких дисків одноразово, ця функція особливо істотна, тому як в значній мірі попереджає знос системи.

Отже, вибір сховища інформації - це досить серйозне питання для забезпечення повноцінної системи спостереження, тому перш, ніж зробити остаточний вибір обов'язково отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця, який підбере оптимальну модель і місткість жорсткого диска з урахуванням типу камер, їх кількості, навантаження.

 

Накопичувачі для систем відеоспостереження в Україні


Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину