Зворотній зв'язок
гривня грн
Каталог товарів

Як вибрати кабель для відеоспостереження

Категорії

Кабельне з'єднання в сучасних системах безпеки займає особливе місце, адже від якості і типу використовуваного кабелю може залежати працездатність і функціональність системи в цілому.

Робота провідних пристроїв здійснюється за допомогою підключення їх в єдину мережу, а якщо використовувати спочатку неякісний кабель, який не підходить для передачі відеосигналу, то навіть при самій дорогому і висококласному обладнанні результату не буде. Як же правильно вибрати кабель для відеоспостереження?

Кабелі для систем спостереження - це дроти, що складаються з однієї або декількох жил, які мають ізоляцію і оболонку, а деякі - броню або екран.

Основні типи кабелів і їх характеристики:

1. Коаксіальний кабель - це мідна жила, укладена в товстий шар пінистого діелектрика, покритого екрануючої захисної оболонкою, завдяки чому забезпечується хороший захист від перешкод і можливих втрат сигналу. Даний тип найчастіше застосовують для монтажу аналогових пристроїв.

Основною перевагою коаксіальногокабелю є його висока стійкість до перешкод, доступна ціна, здатність передачі як відео, так і аудіо сигналу.

До недоліків можна віднести високу вартість конекторів, легку пошкоджуваність, обмеженість відстані монтажу.

2. Комбінований кабель використовують для аналогового і цифрового устаткування, він забезпечує управління сигналами, подачу живлення на системні пристрої.

провідникова продукція даного типу - це провід з опором 75 Ом в одній зв'язці з проводами живлення, а також можливістю підключення додаткових функціональних елементів (наприклад, мікрофона або управління поворотним пристроєм відеокамери).

При внутрішньому монтажі системи безпеки зазвичай провід має поливинилхлоридную оболонку, а для зовнішнього підключення рекомендовано використовувати кабель поліетиленовим покриттям, такий кабель повноцінно працює при вологості понад 90% і в широкому температурному діапазоні.

Слід зазначити, що з усіх існуючих видів, тільки оптоволоконний аналог забезпечує ідеальну передачу відеопотоку, тому що в ньому носієм інформації виступає світловий потік, що дозволяє передавати дані як для цифрової, так і аналогової системи. Однак для використання оптоволоконного кабелю буде потрібно додатково використання медіа конвертерів (вони виступають передавачем і монтуються в місці локалізації камери).

Для передачі декількох сигналів, оптоволоконний кабель оснащується частотним ущільненням.

3. Вита пара

Даний тип провідникової продукції використовується у випадках, коли дальність передбачуваної лінії від відеокамери до пристрою прийому сигналу становить від 300 до 1 км (іноді до 3 км). Перевага цього кабелю полягає в великій кількості провідників під одним опліткою. Завдяки цьому можна по одній лінії підвести живлення до обладнання, здійснити передачу основних сигналів (відео, аудіо), задіяти залишилися проводки для забезпечення управління камерою, а також підключати додаткові пристрої (провідників в кабелі & ndash; 8 шт.).

В залежності від особливостей будови розрізняють кілька видів кабелю:

- UTP кабель - найпростіший вид, він не має захисних екрануючих оболонок, і являє собою 8 попарно скручених, ізольованих провідників під однією захисною оболонкою. До недоліків UTP провідників можна віднести низьку стійкість до перешкод, тому у випадках монтажу системи безпеки поблизу с електропроводкою, та іншими джерелами перешкод, краще використовувати кабелі з додатковим захистом.

- FTP кабель, який відрізняється наявністю загальної фольгованої екрануючої оболонки, що дозволяє монтування провідника поруч з кабелями електропроводки та іншими джерелами перешкод. Дуже важливо стежити за збереженням фольгованого екрану, і не перевищувати мінімальний радіус вигину. Зовнішній захист вироби може бути виконана як з ПВХ, так і твердого поліетилену.

- STP кабель, який має загальну захисну оболонку з мідної обплетення, а також кожен цільномідний провідник, ізольований поліолефіном, і індивідуальний захисний екран з фольги. Зовнішня ізоляція, як правило, виконується з вогнестійкого ПВХ. Застосування даного типу кабелю необхідно у випадках прокладки понад 90 м при наявності численних джерел перешкод. При прокладанні STP кабелю необхідно заземлити екран, інакше він буде працювати за принципом роботи антен і притягувати електромагнітне випромінювання.

При підключенні аналогового обладнання за допомогою кручений пари зазвичай в якості перехідника використовують приймачі (Video Baloon), які також усувають перешкоди з кабелю.

Для підключення цифрового обладнання використовується той же UTP кабель з обтиснутими коннекторами RJ-45 на обох кінцях. Його перевага полягає в можливості прокладки однієї загальної лінії для цілої системи IP камер, з використанням комутатора (світч).

Харчування камер при цьому можна реалізувати трьома способами:

  • Прокладка окремого кабелю живлення до кожної камері.
  • Монтаж блоків живлення в місцях установки кожної камери.
  • Електроживлення камер за допомогою вільних проводів в кручений парі (за підтримки технології PoE (Power of Ethernet), що дозволяє здійснювати живлення за допомогою Ethernet кабелю), в інших випадках необхідне застосування інжекторів Passive PoE, що об'єднає передачу сигналу і живлення з обох сторін одного кабелю.

Важливо відзначити, що не слід нехтувати консультацією фахівців при виборі типу провідникової продукції, для побудови унікальної системи безпеки, які нададуть оптимальні варіанти вирішення в залежності від індивідуальних особливостей об'єкта.


Коментарі
Гена Излат
22.07.2019, 16:22
Есть кабель RG59. Длина около 300 метров. Много разрывов, стройка. Протянут по периметру, видео наблюдение. Разрывы соединены дорогими многоразовыми конекторами. Сколько допустимо соединений на разрывах при такой длине кабеля, когда потеря сигнала на мониторе станет заметной (картинка ухудшится).
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину