+38 (057) 755-31-21
+38 (066) 381-31-21
+38 (073) 381-31-21
+38 (067) 301-36-63
Передзвоніть мені
0 Кошик 0.00 грн
Каталог
  1. Чи потрібен звук у відеоспостереженні

Чи потрібен звук у відеоспостереженні

Протягом останніх кількох років відеоспостереження набирає все більшу і більшу популярність. І це цілком закономірно. Власники власного бізнесу отримали можливість убезпечити себе, свої володіння і використовують можливості технологій.

На сьогоднішній день відеоспостереження ведеться практично скрізь: у магазинах, банках, машинах, офісах і навіть на вулиці. Одне з найпопулярніших місць, де встановлюють спостереження - це супермаркети, даний метод спостереження допомагає запобігти безлічі крадіжок.

Але, як правило, відеоспостереження ведеться без звуку. По-перше, камери стеження, які працюють тільки на запис відео доріжки - дешевше. По-друге, потрібно менше місця на жорсткому диску для ведення запису. Ну, і по-третє, закон забороняє відеозапис зі звуком в офісі, так як запис аудіодоріжки порушує право громадянина на недоторканність особистого життя.

Однак є різні ситуації, і в деяких моментах наявність в запису звуку може істотно допомогти. Наприклад, відеоспостереження, яке ведеться в магазині або банку, після його закриття, направлено на допомогу співробітникам поліції в розкритті злочинів, пов'язаних з крадіжками. Якщо ведеться тільки відео спостереження, то слідчі отримують дуже скромну інформацію: скільки було людей, якого вони були зросту і статури.

Більш детальну інформацію отримати дуже важко, так як грабіжники завжди підковані і використовують маски, рукавички, камуфляж. А якщо є додатково аудіо ряд, тут з'явиться більше шансів знайти і покарати винних, так як можна впізнати грабіжника по голосу, можна почути їх переговори і дізнатися їх подальші наміри. Тому, з точки зору захисту власного бізнесу, варто витратити кошти на установку більш дорогої апаратури, яка буде якісно працювати на вас.

Для того, щоб захистити власну оселю і автомобіль - також доцільніше використовувати відеоспостереження із записом звуку, з тих же причин, які ми вказали вище.

Звичайно, є ситуації, в яких використовувати запис відео зі звуком неприпустимо. Дуже часто роботодавці хочуть встановити стеження за своїми співробітниками в офісах, з метою контролю за їх роботою. Мотивуючи це тим, що на робочому місці людина не має права займатися нічим, окрім роботи. І в якійсь мірі він має рацію, але проконтролювати, що роблять співробітники в офісі можна і просто з відео доріжкою. А ось використовувати стеження із записом звуку - все ж не варто.

Перша причина - це незаконно, і може призвести до судових розглядів, де в результаті буде прав осіб, за яким вели незаконне стеження. Друга причина - це можливість втратити цінних співробітників і порушити загальну атмосферу в колективі. Якими б благими були наміри роботодавця, ні одному співробітнику не сподобається ситуація, в якій його кожне слово буде фіксуватися.

Важливо знати, що наявність відеоспостереження в офісі обов'язково має бути оголошено співробітникам.

На закінчення можна сказати, що відеоспостереження істотно полегшує життя і ведення бізнесу. Можна заздалегідь запобігти розкрадання (якщо наприклад камери встановлені в магазинах, на складах або пунктах огляду), з'являється більше шансів розкрити злочин, якщо воно все-таки відбулося, можна убезпечити своє житло, наявність відеореєстратора в автомобілі допоможе довести вашу правоту, у випадку спірної ситуації. Навіть камери, які встановлені на вулиці дуже часто допомагають органам правопорядку встановити і знайти винних.

Використовувати або не використовувати відеоспостереження з додатковою аудіодоріжкою залежить в першу чергу від місця, де вона буде встановлена. У деяких випадках це необхідність, яку не варто нехтувати.


Статья защищена Законом Украины "Об авторском праве и смежных правах". Перепечатка любой части текста допускается только с письменного разрешения компании World Security.
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
6 + ? = 12