+38 (057) 755-31-21
+38 (066) 381-31-21
+38 (073) 381-31-21
+38 (067) 301-36-63
Передзвоніть мені
0 Кошик 0.00 грн
Каталог
  1. Dahua демонструє наступне покоління технології HDCVI

Dahua демонструє наступне покоління технології HDCVI

Dahua Technology демонструє на своєму стенді різні передові рішення пристроїв відеоспостереження, серед них HDCVI 3.0 - наступне покоління власної технології HDCVI компанії.

Головною визначною пам'яткою HDCVI 3.0 є DVR, який тепер сумісний з іншими відомими аналоговими HD технологіями. Таким чином, користувачі можуть вибрати HDCVI 3.0 DVR незалежно від типу камер, які вони вже використовують в своїх системах.

"Ми знаємо, що існують різні аналогові HD формати. Те, що ми пропонуємо, дозволяє користувачам мати більш широкий вибір" , - говорить Моллі Бао, менеджер з продажу Східної Азії з Дахуа.

Крім того, HDCVI 3.0 здійснює зображення високої чіткості і розвідувальних можливостей, які раніше були пов'язані тільки з IP-рішеннями. Dahua представила серію 4-Мп і навіть 4K камери HDCVI 3.0. Особливості інтелекту, такі як підрахунок відвідувачів, також підтримуються, щоб краще задовольнити різні потреби користувача.

"Ми вважаємо, що HD і інтелект повинен бути застосований до аналогового спостереження, також," - продовжує Бао.- Існує попит на ці функції для користувачів з існуючої аналогової інфраструктурою. За допомогою нашого рішення вони можуть користуватися всіма перевагами без зміни цієї інфраструктури, і пов'язані з ними витрати можуть бути збережені. "

З точки зору ІС, передовим напрямком Dahua, є демонстрація своїх мережевих камер 4K, а також серія Eco-Savvy H.265 Завдяки первинного кодування H.265, дозволяє економити до 50 відсотків використання смуги пропускання і пам'яті.

Dahua також пропонує відеодомофони і рішення управління доступом для інтелектуальних будівель, а також промислові камери для розумних заводів.

 

Купити гібридний відеореєстратор за найкращою ціною в Україні


Статья защищена Законом Украины "Об авторском праве и смежных правах". Перепечатка любой части текста допускается только с письменного разрешения компании World Security.
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
43 + ? = 44