Каталог товарів

Організація відеоспостереження (на замітку керівникам)

Категорії

В даний час системи відеоспостереження є неодмінним елементом безпеки комерційних об'єктів. Відеоспостереження в офісі , в банку, магазині сьогодні не розкіш, а засіб економії. Відеоспостереження вирішує безліч завдань, що включають контроль співробітників, робочого часу, фіксацію крадіжок, стеження за відвідувачами і ін.

Компанія World Security пропонує оптимальні рішення для відеоспостереження за співвідношенням ціни і якості. При виборі обладнання для складу або офісу і, щоб зорієнтуватися в пропозиціях, слід ознайомитися з факторами, що впливають на його вартість.

Розмір території . Вартість апаратури спостереження безпосередньо залежить від площі приміщення. Від цього ж залежить кількість витратних матеріалів, камер та ін. Ділянка установки камери повинен добре проглядатися. Бюджетний варіант передбачає установку однієї IP-камери на просматриваемом просторі складу або офісу.

Прихованість і запис спостереження . Відеоспостереження в банку, як правило, приховане. Коштує воно дорожче, що пов'язано зі складністю установки і задіяння в ній висококласних фахівців. Записуючий обладнання також стоїть досить дорого, але саме від нього залежить функціональність відеоспостереження. Замовник може вибрати автономний пристрій або застосувати офісний комп'ютер, який, при цьому, втратить частину продуктивності.

Повинна бути присутнім система стиснення зображення і об'ємний жорсткий диск. Від цього система стане дорожче. Слід також визначитися, чи бажаєте ви мати віддалене відеоспостереження. Для нього необхідно обладнання з мережевими протоколами і дорога налагодження системи. Якщо хочете заощадити, то слід вибрати відеоспостереження для вирішення конкретних завдань.

Віддалений менеджмент впроваджується багатьма компаніями, так як застосування сучасних технологій збільшує продуктивність при мінімальних вкладеннях. Відеоспостереження сприяє нормальному робочому процесу, підвищує відповідальність, створює сприятливу атмосферу в колективі. Монтаж відеоспостереження запобіжить пропажу речей і документації, корпоративний шпигунство, так як співробітники і відвідувачі знаходяться під наглядом. До того ж, відеоспостереження в офісі є запорукою безпеки працівників.

Компанія World Security пропонує комплексне проектування, що включає камеру, датчики та інше обладнання. Додатковим плюсом стане впровадження менеджменту з аналізом інформації з камери відеоспостереження. Устаткування дає можливість відстежувати процеси в колективі, виконання співробітниками покладених обов'язків.

Перед монтажем обладнання потрібно створити проект. Компанія World Security враховує всі нюанси, включаючи розміщення обладнання. Установкою займаються фахівці з великим досвідом. Також перед установкою складається кошторис. В послуги компанії входить обслуговування відеосистеми для безперебійного стеження за безпекою в приміщенні.

Віддалене відеоспостереження . Для контролю віддалених торгових точок в системах застосовуються пристрої, що записують інформацію і транслюють відеосигнал по інтернету. Вони зазвичай мають вбудовані сервери, пристрої підключення різноманітних датчиків і управління. Для передачі інформації застосовуються плати відеозахвату, відеореєстратори і мережеві відеокамери. Для моніторингу персоналу досить буде пристрої з доступом в інтернет. Цифрові камери дозволяють підключитися до системи в будь-якій точці, забезпечують віддалений перегляд в режимі онлайн, контроль подій без особистої присутності.

З обладнання в невеликому офісі потрібно аналогова відеокамера, пристрої для оцифровки і транслювання (IP-відеосервер), що виконує також роль відеореєстратора. Системи відеоспостереження набувають все більшого поширення. Бездротові пристрої мають значні переваги. Їх камера записує і приймає рішення на основі інформації: оповіщення оператора, запуск освітлення, сигналізації та ін. Бездротові камери можна застосовувати як на малих режимних, так і великих об'єктах.

Бездротові пристрої ідеальні для віддалених торгових точок. Вони також використовуються для розширення сфери безпеки в офісі, дитячому садку, школі, в будівельній сфері і ін. Камера оцифровує і стискає відеосигнал, потім відправляє його на відеореєстратор, де він обробляється і потрапляє в архів.

Сетевые и аналоговые устройства применяются внутри помещений, где отсутствуют вредные воздействия в виде пыли, осадков, неблагоприятных температур.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину